tel: 724 10 20 20

Hledáte levné stěhování v okrese Praha?

V oboru stěhování těžkých břemen, domácností a komerčních prostor jsme opravdoví profesionálové. Pobočka Stěhovací služby FOFR ve Vyžlovce Vám pomůže se stěhováním v okolí Říčan a Prahy. Naši zkušení pracovníci Vám se vším poradí a po detailním naplánování se pustí do stěhování.

Stěhování bytů, domů a komerčních prostor

Stěhování domácností po ČR i EU od nejmenších bytů po velké domy je pro nás rutinní záležitostí. Hravě zvládáme stěhování kanceláří, dílen a skladů, archivů, muzeí nebo prodejen. Stačí dohodnout harmonogram a vše ostatní můžete nechat na nás. Našimi vlastními vozidly dopravíme nábytek a zařízení na místo určení a jak jsme ho předtím rozmontovali a zabalili, tak ho teď i rozbalíme a rozestavíme podle Vašich představ. Zajistíme i vymalování prostor a likvidaci nežádoucího zařízení.

Stěhování strojů a těžkých břemen

Stěhovací služba FOFR se specializuje na stěhování těžkých břemen, strojů i celých továren. Stroje odborně vyčistíme a připravíme k transportu, bezpečně je dovezeme na místo a opět je seřídíme a připojíme k sítím (elektřina, voda, vzduch).

 

Vyžlovka
Pražská 84
tel.: 607 50 22 07
e-mail: info@stehovani-fofr.cz

Realizace: INIZIO