tel: 724 10 20 20

Stěhování podniků, továren včetně stěhování těžkých břemen

Potřebujete přestěhovat celý výrobní podnik nebo továrnu? Máte řadu těžkých strojů a drahých montážních či výrobních linek? Postaráme se kompletně o přestěhování Vašeho podniku včetně stěhování strojů, těžkých břemen a výrobních technologií. 

 

Stěhování strojů a těžkých břemen Stěhování technologií a výrobních linek
 

 

Stěhování FOFR Vám nabízí profesionální stěhovací služby s důrazem na rychlost, nízkou cenu a bezpečnost přepravy v oblasti stěhování podniků a továren. Přestěhujeme Vám vše na co si vzpomenete - stroje, těžká břemena, výrobní linky nebo celé výrobní technologie včetně dalších služeb jako například průmyslové čištění. Přinášíme Vám komplexní řešení stěhování od A do Z s minimálním narušením provozu podniku.

Stěhování těžkých břemen

Při prohlídce místa transportu Vás informujeme o průběhu stěhování technologií a strojů, předáme Vám kalkulaci, dále se o vše potřebné postará náš kvalifikovaný personál, který má se stěhováním těžkých břemen již řadu zkušeností z tuzemska i ciziny. 

Konzultace a vypracování časového harmonogramu stěhování těžkých břemen, strojů a technologií jsou nezbytné a u nás je obdržíte zdarma. Prohlédněte si ceník stěhování FOFR. 

 

Realizace: INIZIO