tel: 724 10 20 20

Dodávková a nákladní doprava

Nabízíme Vám spolehlivou a rychlou vnitrostátní přepravu i mezinárodní dopravu po celé Evropě.  Věnujeme se přepravě nadměrných nákladů stejně pečlivě jako dodávkové dopravě s vozy do 1,5 tuny nosnosti nebo kamionové dopravě. Dopravíme Vaše zařízení, ať už se jedná o zařízení bytu nebo továrny, kamkoliv si určíte a to bez ohledu na vzdálenost a náročnost přepravních podmínek.

Tuzemská a mezinárodní přeprava zahrnuje činnosti jako:

  • Dodávková doprava – zabezpečujeme dopravu s dodávkovými vozy, které mají nosnost do 1,5tuny. Kapacita vozů dodávkové dopravy pojme například i palety, nábytek atd.
  • Tuzemská a mezinárodní nákladní doprava – realizujeme i přepravu větších nákladů a to v rámci České republiky i celé Evropy.
  • Přeprava nadměrných nákladů – zajistíme přepravu nadrozměrných nákladů na speciálních vozidlech, zajistíme potřebná povolení, doprovodné vozidlo a vybereme nejvhodnější trasu pro transport nadměrného nákladu

V rámci naší služby doprava a přeprava se na nás obracejte v jakékoliv otázce přepravy z místa na místo. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti stěhování těžkých břemen a strojů si poradíme se vším. 

Působíme například v Českých Budějovicích, Táboře, Jihlavě, Pelhřimově, Plzni, Pardubicích, Brně, Praze, ale jsme schopni zajistit dopravu a přepravu prakticky odkudkoli kamkoli. 

Pro bezpečnou přepravu nabízíme výrobu kvalitního exportního balení.   

Realizace: INIZIO