tel: 724 10 20 20

Průmyslové čištění podlah, strojů a výrobních linek

Údržba v průmyslových objektech nebo úklid při stěhování strojů či výrobních linek se často neobejde bez potřeby průmyslového čištění. Stěhovací služba FOFR Vám nabízí průmyslové čištění strojů či celých výrobních linek, ale také čištění průmyslových podlah. 

Čištění suchým ledem

Průmyslové čistění je prováděno technologií suchého ledu, která využívá vysokotlaké čištění pomocí tryskání pelet suchého ledu o teplotě -78°C. Jde o velmi účinnou, rychlou a zároveň ekologickou metodu průmyslového čištění například na rozdíl od zdlouhavého rozebírání strojů.

Při čistění suchým ledem se často přidává tryskací zařízení pro abrazivní materiály (písek, balotina, korund aj.), které odstraňují rzi a vysoce přilnavé vrstvy. Touto metodou s využitím abraziv lze také provádět renovace kamenných a dřevěných povrchů.

Biologické čištění průmyslových podlah

Vedle průmyslového čištění podlah a strojů pomocí metody suchého ledu využíváme také biologicky odbouratelné přípravky k odmašťování a čištění různých materiálů a povrchů v průmyslových oborech jako je kovovýroba, výroba skla, ale i potravinářství. 

 

Mezi naše služby patří také:

Realizace: INIZIO