tel: 724 10 20 20

Stěhování v lázeňském městě Třeboň a jeho přilehlém okolí snadno zajistíme!

Zvolte si tu správnou firmu pro stěhování obytných prostor, kanceláří nebo dokonce i továren s těžkými stroji! Pobočka Stěhování FOFR pro Třeboň a okolí zajistí rychlé a profesionální stěhovací služby. Přestěhujeme Vás po Třeboňsku, celé České republice i do EU. Umíme přestěhovat jakékoli prostory a poradíme si i s těžkými předměty jako jsou klavíry či pianina. Naši zkušení a kvalifikovaní pracovníci jsou zárukou, že pro Vás bude stěhování pohodlné bez zbytečných komplikací a starostí.

Stěhování strojů a těžkých břemen po Třeboni a okolí

Na stěhování těžkých břemen jsme přímo specialisté. Disponujeme velmi kvalitní technikou a znalostmi o těžkých strojích. Vaše cenná zařízení a stroje budou v našich rukách v bezpečí, ať je to jeden stroj, či celá továrna!

  • Nejprve prodiskutujeme všechna Vaše přání a požadavky. Poté vše naplánujeme do nejmenšího detailu, aby šlo stěhování jako po másle. Cena se určuje až po prohlídce místa, protože stěhování těžkých strojů je velmi specifická a individuální záležitost.
  • Když máme vše připravené, můžeme se pustit do práce. O stroje bude dobře postaráno, odborně se odpojí od sítí, vyčerpají se provozní kapaliny a stroje se vyčistí od mastnoty pomocí speciálních ekologických přípravků a demontují.
  • Poté se stroje naloží na zajištěné transportní vozy a přesunou do nového provozu. Zde se opět odborně smontují, připojí k sítím a jsou připraveny k zprovoznění. 

Domácnosti, kanceláře a jiné prostory přestěhujeme v rámci Třeboně i po ČR 

Před stěhováním Vám zdarma poskytneme konzultaci a poradíme s naplánováním. Pak už nezbývá než se vrhnout do práce. Vlastním obalovým materiálem zajistíme všechen Váš majetek proti poškrábání, v některých případech ho i pojistíme. Ať už Vás čeká stěhování bytu, domu, archivu nebo muzea, se vším si poradíme. Veškeré zařízení dovezeme na nové místo, kde ho vybalíme a rozestavíme. Na přání zajistíme vymalování prostor a likvidaci nepotřebného zařízení a nábytku.

 

Třeboň Stěhování FOFR
Sídliště Gigant 132
tel.: 724 10 20 20
e-mail: info@stehovani-fofr.cz

Realizace: INIZIO