tel: 724 10 20 20

Komplexní stěhování v okrese České Budějovice a okolí

Našli jste nové místo pro továrnu ve městě České Budějovice či v jeho okolí a nevíte, jak tam bezpečně dostat všechny stroje? My ano! Naše profesionální firma se mimo jiné zabývá stěhováním strojů a těžkých břemen od roku 2003 a patří k nejspolehlivějším firmám v České republice. Díky dlouholetým zkušenostem a precizní a efektivní práci jsme schopni přestěhovat celý provoz továren s veškerým příslušenstvím po celém okrese České Budějovicea. Po předcházející domluvě a kalkulaci po prohlídce místa započneme naší práci.

Všechny stroje a zařízení připravíme k transportu – odpojíme je, vylejeme kapaliny, vyčistíme speciálními a kvalitními přípravky německé výroby, demontujeme je, zabalíme a převezeme zajištěnou transportní technikou do nového továrního provozu, kde je opět smontujeme na sjednaném místě, ukotvíme a připojíme k sítím.

Spolehněte se na nás a překvapíme Vás perfektně odvedenou prací.

Hravě zvládneme i stěhování firem v okolí Českých Budějovic!

Stěhujete celou firmu, prodejnu, knihovnu nebo dokonce muzeum? Ať už chcete stěhovat po Českých Budějovicích, celé České republice nebo do Evropské unie, vše zvládneme. Ozvěte se nám a po bezplatné konzultaci vypracujeme plán stěhování. Potřebujete firmu udržet v chodu? Žádný problém, přestěhujeme ji v noci.

Naši odborníci pracují rychle a pečlivě. Zařízení demontují, zajistí jej proti poškození námi zdarma dodaným balícím materiálem. Jelikož nepodceňujeme rizika, Vaše vybavení zároveň pojistíme. Stěhování těžkých břemen, strojů a výrobních linek  - pro nás nic není problém. Poté se zařízení odveze na nové místo našimi výkonnými a bezpečnými vozidly. Tam se zařízení zase smontují a přesunou na dohodnutou pozici. Jestli bude třeba, můžeme Vaši novou i starou kancelář vymalovat a odvézt nepotřebné věci na smluvní skládku.

Každý úkol je pro nás výzvou!

Partner pro klidné stěhování bytů v okrese České Budějovice!

Provedeme Vás stěhováním od malých bytů až po velké domy a vily bezstarostně od jeho plánování až po vybalení v nové domácnosti v ČR i v EU. Na naše zkušené odborníky se můžete ve všem spolehnout. Poradíme Vám, jaká budou na stěhování nábytku a vybavení nejvhodnější vozidla i kolik pracovníků se má objednat. Zajistíme Vám veškeré doplňkové služby související se stěhováním domácností.

Postup je jednoduchý: Nejprve s Vámi zdarma zkonzultujeme veškeré požadavky a přání. Vypracujeme plán stěhování a poté se můžeme pustit do práce. Vaše vybavení demontujeme, dodáme Vám krabice na stěhování a vše zabalíme a naložíme do vozidel. V případě potřeby vymalujeme Vaší minulou i budoucí domácnost podle přání. Nábytek, který nechcete, můžeme odvézt na smluvní skládku. V novém domově nábytek a zařízení vybalíme, smontujeme a rozestavíme podle Vašich představ.

Naší starostí je Vaše úplná spokojenost!

 

České Budějovice Stěhování FOFR
J.Hloucha 1
tel.: 724 10 20 20
e-mail: info@stehovani-fofr.cz

Realizace: INIZIO