tel: 724 10 20 20

Stěhování těžkých břemen a strojů na Táborsku

Těžká břemena pro nás nejsou žádný problém! Máme v týmu zkušené odborníky pro manipulaci se stroji a dalšími těžkými břemeny. I v případě, že potřebujete přestěhovat celou továrnu na druhý konec ČR, obrátili jste se na správnou firmu.

Jak stěhování strojů probíhá?

Na začátku spolupráce se dohodneme na podrobnostech stěhování strojů a vše naplánujeme. Celková cena vychází až z prohlídky prostor, protože každý typ strojů klade jiné nároky na stěhovací zařízení a transportní techniku. Po konečném schválení zajistíme kompletní přepravu Vašeho zařízení do nové továrny. Naši specialisté stroje odpojí, vypustí, vyčistí a případně demontují. Stroje připravené k převozu naloží a odvezou do nové továrny, kde jsou následně stroje smontovány, ukotveny, vyváženy a připojeny k sítím.

Stěhování obytných prostor

Přes 10 let se zabýváme stěhovacími službami a za tu dobu jsme nahromadili spoustu zkušeností se stěhováním bytů a rodinných domů. Díky nim je naše práce rychlá a profesionální. O své věci se nemusíte bát, v našich rukou jsou v bezpečí. Odborně je zabalíme a v případě potřeby pojistíme. Přestěhujeme veškeré zařízení Vaší domácnosti, ať už Vás čeká stěhování v Táboře nebo kamkoli po ČR.

  • Bezplatná konzultace a vypracování harmonogramu
  • Sjednání pojištění a doporučení vhodných vozidel
  • Dodání obalového materiálu ke stěhování zdarma
  • Stěhování nábytku - demontáž, odborné zabalení a vybalení a smontování na novém místě
  • Vymalování prostor a likvidace nepotřebného zařízení odvozem na skládku

 

Tábor Stěhování FOFR

Planá nad Lužnicí

Třída ČSLA 16
tel.: 607 50 22 07
e-mail: info@stehovani-fofr.cz

Realizace: INIZIO